TR EN

AKANA RESTAURANT

Image

Cennet Koyu’nun eşsiz güzelliğini gözler önüne seren manzarasıyla Akana Restaurant, tüm duyularınızı canlandıran bir lezzet yolculuğu sunuyor.

Doğal & Yöresel ürünler ile hazırlanmış özel kahvaltı ve zengin aromatik kahveler ile güne sağlıklı, taze ve keyif dolu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ege denizinin mis kokusunu getiren meltem esintisi eşliğinde kuş seslerini dinlerken Ege‘nin taze zeytinyağlılarından akdeniz mutfağına, dünya lezzetlerinden sushi tatlarına kadar geleneksel menü içeriklerini unutturan tatlara ek olarak, taş fırından çıkan pide, lahmacun ve güne özel lezzetler ile vazgeçilmeyen lezzetlerimizi de deneyimleyebileceğiniz bir çeşitlilik bulunuyor.

Zengin menümüzü tazeliğini ve ilk pişirildiği andaki lezzetini koruyarak özel catering paketlemesiyle teknenize sunuyoruz.

AKANA BAR

Image

Benzersiz miksoloji deneyimi ve gün boyunca dj dokunuşları ruhunuza iyi gelecek. Zamanın nasıl aktığını anlamayacak, dinlenmenin keyfine varacaksınız.

BOAT CATERING

Image

Zengin menümüzü özel catering paketlemesiyle tazeliğini ve ilk pişirildiği andaki lezzetini koruyarak teknenize sunuyoruz.